Usługi

Polecany serwis dronów

Drony były dość skomplikowanymi urządzeniami elektronicznymi, więc nawet najlepsze i najbardziej niezawodne modele nie były wolne od usterek. Niejednokrotnie zdarzało się iż jeden z niezbędnych układów drona uległ awarii, przez którą maszyna nie mogła być wykorzystana w pracy czy w trakcie pokazu.

Profesjonalny serwis bezzałogowych maszyn latających

drony serwis szczecinDla osób wykorzystujących drony zawodowo była to niedopuszczalna sytuacja. Każda awaria mogła bowiem oznaczać przestój w pracy i dodatkowe straty finansowane, więc nawet najmniejsze usterki były usuwane przez operatorów natychmiast po ich wykryciu. Nic więc dziwnego iż najlepsze serwisy dronów były bardzo dobrze znane w środowisku operatorów, którzy na bieżąco wymieniali się informacjami o fachowych punktach. Jednym z takich punktów był Szczeciński serwis, naprawiający najbardziej skomplikowane drony serwis Szczecin rekomendowany był przede wszystkim za bardzo fachową obsługę, głównie z racji bardzo doświadczonych serwisantów. Byli oni bowiem certyfikowanymi operatorami dronów, i często udzielali również szkoleń, interesując się wszystkimi nowinkami technicznymi, i znali doskonale budowę niemal wszystkich rodzajów dronów. Naprawa drobnej usterki była więc kwestią kilkunastu minut, i najczęściej wykonywana była od ręki, a co bardziej rozległe awarie sprzętowe mogły być usunięte w kilka dni, jeśli serwis posiadał odpowiednie podzespoły do wymiany uszkodzonych części.

Serwis używał wyłącznie najbardziej rekomendowanych podzespołów, często pochodzących od producentów zajmujących się produkcją wysokiej jakości części zamiennych, znacznie lepszych niż fabryczne podzespoły. Drony były więc niejednokrotnie nie tylko naprawione, ale również ulepszone w dużym stopniu, dlatego też serwis był jednym z najlepszych w kraju.