Fotografia

Polecany fotograf na śluby

Stawiam dopiero pierwsze kroki w fotografii ślubnej i pamiętam jak dziś, jak po raz pierwszy brałem udział w takim wydarzeniu mojego znajomego, który był dość znaną osobą w mieście. Dlatego też na jego ślub przybyło prawie kilkaset osób. Nie wiedziałem, czy podołam takiemu zadaniu tym bardziej, że nie miałam jeszcze doświadczenia jako fotograf na ślub.

Pierwsze zlecenie ślubne

zdjęcia ślubne bydgoszczPostanowiłem pójść na całość i zabrać wszystkie obiektywy, które posiadałem i wykorzystać swoje umiejętności nabyte zarówno na studiach, ale także w praktyce przy wykonywaniu innych sesji zdjęciowych dla klientów. Fotograf ślubny ma za zadanie uchwycić najważniejsze momenty podczas ślubu, ale często też pary młode decydują się na połączenie dwóch wydarzeń u fotografa i wtedy mogą oczekiwać niższej ceny. Zdjęcia ślubne bydgoszcz także coraz bardziej zyskiwały na popularności na przykład w moim mieście, dlatego też postanowiłem do tematu podejść profesjonalnie. Posiadałem na swojej strony internetowej cennik zarówno dla klientów, którzy decydują się na sesję zdjęciową ze ślubu, ale także z wesela i z obu tych wydarzeń jednocześnie, dzięki czemu klient mógł samodzielnie wybrać to, co najbardziej go interesuje. Każdy fotograf na ślub w tym ja powinien posiadać także podstawową wiedzę w zakresie obróbki zdjęciowej, aby przede wszystkim dostarczać zdjęcia wysokiej jakości i powinien także znać się na kadrowaniu oraz pozostałych kwestiach technicznych, które są koniecznością w tej branży.

Klienci bowiem są coraz bardziej wyczuleni na nieco gorszej jakości zdjęcia, dlatego też zamierzałem trzymać poziom przy każdej sesji zdjęciowej i co widziałem po sobie, że z sesji na sesję szło mi coraz lepiej. Zawsze warto mieć o wiele bardziej rozbudowane portfolio, co przyciągnie klientów.