Uroda / Zdrowie

Piękne i naturalne brwi

 

Piękne brwi to marzenie każdej kobiety. Kiedyś były uważane za zbędne często były przez kobiety po prostu usuwane, depilowane. Teraz jednak od kilku lat kobiety szczególnie dbają o tę część twarzy. Nie tylko malują, modelują ale także nakładają różnego rodzaju preparaty mające na celu odżywienie brwi. Wspomagają się również kosmetyką. 

Microblading, czyli naturalne piękno brwi

microblading warszawaW dzisiejszych czasach bardzo popularne stało się chodzenie do linergistki, czyli specjalistki od makijażu permanentnego. Polki pokochały ten typ makijażu ze względu na ogromną oszczędność czasu rano – makijaż wykonuje się raz na rok i jeśli okazuje się, że są delikatne ubytki można go uzupełnić. Jest to nic innego jak wpuszczenie barwnika pod skórę – czyli tatuaż. Jednak sam microblading warszawa to nie jest zwykły tatuaż permanentny. Niektóre kosmetyczki i osoby, które powinny być wykwalifikowane niestety nie są w stanie świadczyć wysokiej jakości usług. Bezpieczniejszą opcją dla klientek jest właśnie zabieg microblandingu, który daje znacznie bardziej naturalny efekt. Przede wszystkim dlatego, że brwi nie są depilowane ani usuwane, tylko w sposób naturalny kształtowane. Kosmetyczka bądź osoba wykonująca zabieg całość wykonuje manualnie, to jest za pomocą własnych dłoni. Widzi dokładnie gdzie powinno być więcej barwnika, co należy jeszcze zaznaczyć a co ukryć. Często właśnie kobiety starają się ukryć różnego rodzaju blizny

Mogą być to delikatne dziury po przebytej ospie czy jakaś blizna. Jeśli jest to spory kompleks dla pani można bez problemu zakryć drobne wady. Włoski brwi po takim zabiegu są cienkie i wyglądają znacznie naturalniej od tych wykonanych tradycyjną metodą makijażu permanentnego. Takim przerysowanym, artystycznym brwiom mówimy stanowcze nie.