Moda

Piękna biżuteria na prezent

Czerwiec w mojej rodzinie oznacza początek masy urodzin. Połowa mojej rodziny obchodzi urodziny właśnie w tym miesiącu, a dla mnie oznacza to też spore wydatki na różnego rodzaju prezenty. Tyle, o ile wiedziałam co chce kupić mojej babci, cioci i bratanicy na urodziny, to największy problem miałam z moją siostrą. Dla niej kompletnie nie miałam pomysłu. 

Biżuteria przyjacielem kobiety 

biżuteria srebrna - kompletyOstatnio, jak rozmawiałam z moją siostrą, to skarżyła się, że ostatnio jest bardzo zmęczona, ma mnóstwo spraw na głowie i ani chwili odpoczynku. Pomyślałam więc, że może jakaś fajna wycieczka będzie świetnym prezentem. Poszłam do biura podróży i trochę popytałam, jak to wszystko wygląda. Na początku byłam przekonana, że to właśnie będzie ten mój prezent, jednak jak zaczęłam, to wszystko analizować, to doszłam do wniosku, że może się to nie udać. Może się zdarzyć, że siostra nie dostanie urlopu w tym terminie, nie będzie jej odpowiadać miejsce i zaczęły się u mnie pojawiać coraz większe wątpliwości z tym związane. Postanowiłam, że zdecyduje się jednak na coś innego. Stwierdziłam, że biżuteria srebrna – komplety będzie strzałem w dziesiątkę. Zobaczyłam coś takiego w jednym sklepie z biżuterią i przypomniałam sobie, że siostra uwielbia srebro, a te komplety były wyjątkowo piękne. Zdecydowałam się na naszyjnik i kolczyki. Cały komplet był bardzo skromny z niewielkimi, ozdobnymi elementami. Bardzo mi przypadł do gustu i byłam pewna, że siostrze również bardzo się spodoba.

Całe szczęście, że zdecydowałam się na biżuterię, a nie na te wycieczkę, o której początkowo myślałam. Okazało się, że siostra ma już zaplanowany urlop i to na lipiec, więc na pewno nie dostałaby teraz urlopu. Natomiast biżuterią była zachwycona. Nie mogła się na nią napatrzeć i od razu założyła i kolczyki i naszyjnik. 

About Jarosław Motylski