Budownictwo

Pamiętaj o konserwacji okien – będziesz zadowolony dłużej

 

Jak długo możemy mieszkać w domu z wielkiej płyty? Na ile czasu zazwyczaj dają gwarancję producenci okien? Ile czasu będzie mój parkiet wyglądał jak doskonały? Te pytania pojawia się zazwyczaj często od klientów, ale odpowiedzi pozostają bez echa.

Które poznańskie firmy zajmują się konserwacją okien?

konserwacja okien poznańJeśli mówię klientom, że konserwacja okien jest bardzo ważna, to znam statystyki i wiem, ilu to naprawdę robiło. Konserwacja okien jest bardzo ważna, ponieważ od warunków atmosferycznych mają prawo po jakimś czasie odstąpić od ideału. I te drewniane i te plastikowe. Nie wiem dlaczego ludzie tego nie robią – podejrzewam, że zapominają albo bagatelizują wątek. Ale jeśli daliśmy kilkanaście tysięcy za towar to chyba dobrze by było jak najdłużej z niego mój korzystać, czyż nie? Chyba, że ktoś ma nadmiar pieniędzy – to nic mi do tego. Ale drodzy Państwo, pamiętajmy o konsekwencjach. Jeśli sami nie chcemy mieć do czynienia z konserwacją okien, znajdźmy firmę, która się tym zajmuje – bo wiem, że nie unikamy tego tematu ze względów finansowych. Raczej zapominamy. Okna wstawione, ładnie wyglądają, potem trzymają ciepło i już o nich zapominamy. A jeśli o nie zadbamy to żywotność drewnianych możemy przedłużyć o kilkadziesiąt lat. Proszę Państwa, szukamy w Internecie jakieś hasło rodzaju konserwacja okien poznań na przykład i dzwonimy do firmy. Czy weźmiecie pierwszą, czy drugą, czy trzecią – dla mnie to nie jest istotne. Ja jestem producentem okien i z jednej strony im szybciej zepsują się klientowi okna tym szybciej wymieni – można tak patrzeć.

Ale można też spojrzeć, że daję gwarancję na swój towar i chcę by klient był zadowolony. Lubię, gdy ludzie po jakimś czasie mówią mi, że dokonali dobrego wyboru, bo dobre wybory to podstawa dobrego życia. Gdy obie strony są zadowolone to i życie jest piękniejsze.