Usługi

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży

Wakacje dziecka to świetny okres, który warto połączyć z nauką języka obcego. Nie od dziś wiadomo, że dzieci chłoną języki już od najmłodszych lat, więc warto zainwestować w interesujący obóz, na którym można się jednocześnie bawić z innymi.

Obozy językowe organizowane w Polsce

obóz językowyNie trzeba od razu wyjeżdżać za granicę kraju, żeby rozpocząć naukę danego języka. Warto zacząć poznawać obcy język w Polsce, a ułatwia to obóz językowy. Obozy są szczególnie atrakcyjne dla najmłodszych, czyli dzieci i młodzieży, które szybko się uczą, jednocześnie dobrze się bawiąc. Połączone są wtedy z licznymi zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, takimi jak na przykład pływanie czy windsurfing, gra w siatkówkę i koszykówkę, a także interesującymi wycieczkami czy spacerami. Organizowane są w górach lub nad morzem, dzięki czemu dzieci tak szybko nie nudzą się nauką, ponieważ połączona jest po części z wakacjami. Do wyboru są najróżniejsze języki: hiszpański, angielski czy niemiecki. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, który szczególny nacisk kładą na komunikację. Obozy mają intensywny program, ale zajęcia są odpowiednio rozłożone i nie powodują obciążenia. Dla dzieci przeznaczone są ciekawe gry czy pomoce multimedialne, które dodatkowo zachęcają do nauki. Podczas zajęć językowych i poza nimi otoczone są odpowiednią opieką i zawsze otrzymują pomoc w różnych sytuacjach. Pod koniec obozu każde dziecko specjalny certyfikat z informacją o ukończeniu zajęć językowych. 

Intensywnie prowadzony obóz, na którym nasze dziecko uczy się języka obcego w czasie wakacji wcale nie musi być nudny. Wystarczy wybrać ten z bogatą ofertą zajęć ogólnorozwojowych, jak warsztaty plastyczne, muzyczne czy zajęcia sportowe, a nasze dziecko będzie się świetnie bawić.