Moda

Noszenie pończoch samonośnych

 

Uwielbiałam nosić sukienki, ale tylko latem, kiedy było ciepło. Nie musiałam wtedy nosić rajstop a bardzo ich nie lubiłam. Sukienka wtedy mi się ściągała i było niewygodnie. Nawet najlepszej jakości rajstopy próbowałam nosić, ale to jednak nie było dla mnie rozwiązanie.

Wygoda podczas noszenia pończoch samonośnych

pończochy samonośneKiedy wyjechałam do Bydgoszczy na studia, to poznałam tam Małgorzatę. Była to szalona dziewczyna, która mi imponowała. Była odważną dziewczyną, która świetnie się ubierała. Codziennie nosiła piękne sukienki. Kiedyś zupełnie przypadkiem Małgosia powiedziała mi, że nosi tylko pończochy samonośne, bo nie lubi rajstop. Temat zdecydowanie mnie interesował, bo chciałam przez cały rok nosić sukienki. Nigdy nie nosiłam takich pończoch i nawet nie wiedziałam czy były wygodne. Małgosia powiedziała mi, że pończochy zakończone są silikonem i trzymają się na nogach. Nie potrzebowałam do nich nawet pasa. Byłam zaskoczona i od razu chciałam sobie takie pończochy sprawić. Małgosia zabrała mnie do swojego ulubionego sklepu i pomogła wybrać pierwsze w moim życiu pończochy. Po powrocie do domu od razu je ubrałam. Nie dość, że nogi w nich się pięknie prezentowały, to na dodatek były wyjątkowo wygodne! W końcu mogłam nosić sukienki przez cały czas i nie musiałam się martwić, że sukienka mi się źle układa. Byłam dość wdzięczna koleżance, że powiedziała mi o tych pończochach, bo od tego czasu tylko je nosiłam. W domu to miałam dziesięć różnych par pończoch samonośnych.

Z Małgosią się zaprzyjaźniłam i nawet jak skończyłam studia, to się z nią często spotykałam. Nawet miałyśmy w planach wspólnie wynająć mieszkanie, ale najpierw konieczne było znalezienie pracy. Nie miałam konkretnego planu na przyszłość, ale świat stał przede mną otworem.

Sprawdź też roana24.pl/