Turystyka

Nocleg we Władysławowie dla pary z dzieckiem

W ubiegłym roku na świat przyszło nasze pierwsze w życiu dziecko, dlatego też nie jechaliśmy z mężem nigdzie na wakacje. Miesiąc temu nasza mała pociecha skończyła rok, więc postanowiliśmy zaplanować jakiś wyjazd wypoczynkowy. Wybór padł na polskie morze, głównie z racji tego, że zapowiadana jest naprawdę fantastyczna pogoda.

Domek letniskowy w pobliżu plaży

nocleg władysławowo blisko plażyW tym roku po raz pierwszy spędzimy wakacje nie tylko jako para, ale jako rodzina z dzieckiem. Nasza córka ma już rok, dlatego śmiało wybieramy się nad morze, żeby oderwać się trochę od codzienności i wspólnie spędzić czas. Długo nie mogliśmy zdecydować się na dokładną miejscowość, w której wynajmiemy pokój, jednak mąż namówił mnie ostatecznie na Władysławowo. Mąż ma sentyment do tej miejscowości, a że nie jest ona bardzo duża, to stwierdziłam, że będzie idealnym pomysłem na wakacje z dzieckiem. Zaczęliśmy więc poszukiwania miejsc do spania. Interesował nas nocleg władysławowo blisko plaży, chociaż zdawaliśmy sobie sprawę, że może być ciężko, bo zdecydowaliśmy się na dokonanie rezerwacji dosyć późno. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się jednak, że jest kilka ciekawych ośrodków wczasowych, położonych niedaleko plaży, które mają jeszcze wolne pokoje, a nawet całe domki. Własny domek był dla nas najlepszym rozwiązaniem, na taki się więc zdecydowaliśmy. Będziemy mieli w nim duże łóżko, z właściciel ośrodka specjalnie dla nas załatwi łóżeczko dla naszej córki. W domku mamy też oddzielną łazienkę z prysznicem.

Po raz pierwszy spędzimy w tym roku wakacje z naszą roczną córką. Wybieramy się nad morze, konkretnie do Władysławowa. Mimo tego, że dość późno zdecydowaliśmy się na wyjazd, udało nam sie zarezerwować domek z łazienką w bardzo dobrej lokalizacji, bo ośrodek leży bardzo blisko plaży.