Wnętrza

Narożnik tapicerowany prosto od producenta

Wybór mebli do tak dużego salonu nie był łatwą sprawą, gdyż odnosiłam wrażenie, że wszystko jest za małe i nic mi nie pasowało. Największym wyzwaniem był narożnik, bo chciałam mieć duży, ale w żadnym sklepie nie znalazłam takiego w rozmiarze, który mi odpowiadał.

Zamówienie tapicerowanego narożnika

narożniki tapicerowane producentMarzył mi się duży narożnik tapicerowany i taki zamierzałam za wszelką cenę kupić. Byłam skłonna nawet jechać na drugi koniec kraju w jego poszukiwaniu. Mój mąż miał więcej spokoju i dlatego też zasugerował mi, bym narożnik zamówiła u producenta. Zapewnił mnie, że porządna firma będzie w stanie wykonać go dla mnie w interesującym mnie rozmiarze. Wiedziałam, że najlepsze narożniki tapicerowane producent z okolicy oferował i to jego postanowiłam zapytać. Zmierzyłam długość, szerokość i wysokość i jak miałam gotowe wymiary, to zadzwoniłam. Potwierdził mi, że jest w stanie wykonać taki tapicerowany narożnik i od razu go zamówiłam. Zdecydowałam się na tapicerkę w kolorze ciemnego brązu, bo kolor ten idealnie pasował do wystroju w salonie. Oczywiście zamówienie to wiązało się z wydłużonym czasem oczekiwania, jednak dla mnie nie miało to znaczenia. Cieszyłam się, że będę miała w salonie idealny narożnik i nic więcej się nie liczyło. Podziękowałam mężowi za podpowiedź i była spokojniejsza. W międzyczasie dokupiłam sobie firany i dodatki takie jak poduszki i lampki.  Kiedy narożnik był już gotowy do odebrania, to producent do mnie zadzwonił i umówiliśmy się na dostawę.

Nowy narożnik w salonie prezentował się doskonale. Byłam zachwycona i cieszyłam się, że udało mi się dogadać z tym producentem. Koleżance poleciłam tę samą firmę, bo ona również poszukiwała foteli o konkretnych rozmiarach. Udało jej się wszystko załatwić i była zadowolona.