Wnętrza

Meblościanka salonowa Dream

W nowoczesnym wnętrzu nie może zabraknąć modułowych mebli, które zamontujemy i ustawimy zgodnie z naszym indywidualnym pomysłem. W wystroju salonu ważny jest styl i funkcjonalność mebli. Nie może zabraknąć szafki pod telewizor i pojemnych szuflad, witryn, szafeczek. Te wszystkie elementy odnajdziemy w nowoczesnym zestawie mebli z serii Dream.

Nowoczesne, białe meblościanki z serii Dream

meblościanka dreamBiel jest kolorem ponadczasowym i najbardziej uniwersalnym. Jednocześnie do nowoczesnych, funkcjonalnych wnętrz polecane są meble z frontami na wysoki połysk. Dają niebanalny efekt głębi w stylu glamour. Taka właśnie jest meblościanka Dream. Jej podstawowym elementem jest długa i niska szafka pod telewizor. Ma 300 cm i obejmuje szafki z szufladami, wnękami oraz szafki pełne. Pomieścimy w nich drobiazgi i np. dokumenty. Cztery pojemne, wiszące szafki, dwie z drzwiami pełnymi i po dwie z drzwiami częściowo przeszklonymi, podświetlane światłem LED, dają niezwykle elegancki, niecodzienny look. Dodatkowo w zestawie znajduje się podwójna półka podwieszana, również z oświetleniem LED. Wszystkie elementy można samemu składać i podwieszać. Zestaw Dream występuje w wersji biały połysk oraz biały z blatami czarnymi.  Głębokość szafek to 45 cm. Na długiej szafce pod TV umieścimy zdjęcia, pamiątki, kwiaty a szafki wiszące pomieszczą wiele niezbędnych przedmiotów. W podświetlanych częściowo witrynach wyeksponujemy rodzinne pamiątki.

Meblościanka z serii Dream to spełnienie marzeń o funkcjonalnym i nowoczesnym wnętrzu. Każdy z elementów pełni rolę dekoracyjną i użytkową. Połyskujące fronty nadają eleganckiego charakteru salonowi. Meblościanka Dream polecana jest do prostych wnętrz, gdzie punktem centralnym jest kino domowe. Tu pomieszczą się wszelkie przedmioty, które chcemy mieć pod ręką.