Usługi

Koszulki z nadrukiem z sitodruku

W trwającym właśnie okresie przedświątecznym często zastanawiamy się co możemy kupić bądź zrobić samodzielnie w prezencie dla naszych bliskich. Zazwyczaj są to ozdoby, kosmetyki czy odzież, jednakże niekiedy chcemy, aby obdarowywana przez nas osoba poczuła się wyjątkowo. W tym celu decydujemy się na stworzenie czegoś spersonalizowanego.

Wyjątkowe prezenty w postaci koszulek z nadrukiem

nadruki na koszulkach sitodrukCzegoś takiego jak biżuteria z grawerem, kubek z cytatem lub koszulka ze zdjęciem. Często aby zrealizować swój pomysł udajemy się do punktów bądź firm, które zajmują się wykonywaniem nadruków na różnego rodzaju przedmiotach. Najpopularniejszym ostatnio sposobem naniesienia wybranej grafiki na dany przedmiot jest sitodruk. Wielu z nas wykonuje nadruki na koszulkach Sitodruk, o którym wspomniałam wcześniej jest najbardziej znaną i najczęściej wykonywaną metodą nadruków. Druk sitowy jest formą drukową, w której szablon nakładany jest przez drobną, tkaną siatkę wykonaną z włókien syntetycznych bądź z metalu. Na tkaninie lub innym materiale powstaje poprzez przetłoczenie farby właśnie przez opisaną wyżej matrycę. Sitodruk jest również wykorzystywany do poligrafii, jak również do tworzenia znanych wszystkim billboardów i reklam, które zobaczyć możemy na ulicach naszych miastach oraz w galeriach handlowych czy nawet w teatrach bądź kinach. Wracając jednakże tematem do spersonalizowanych prezentów sądzę, iż koszulka w ulubionym kolorze w dodatku z nadrukiem ukazującym zdjęcie z wakacji, pamiętnego wypadu za miasto lub z chwili ważnej dla obdarowywanej osoby będzie doskonałym prezentem.

Nie tylko prezentem świątecznym, ale i każdym innym na wszelkie pozostałe okazje, a nawet bez okazji. Koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku można bez obaw prać, jak i prasować. Pozwoli to na wygodne noszenie koszulki na co dzień, a nie jedynie na wyjątkowe okazje.