Motoryzacja

Korzystna usługa leasingowa

Na rynku motoryzacyjnym jest kilka czołowych marek, której klienci najchętniej wybierają. Na pewno należy do nich zaliczyć Audi, które zaliczane jest do pojazdów luksusowych. Tak naprawdę grono odbiorców tego producenta jest bardzo szerokie gdyż sprawdzi się jako samochód prywatny oraz firmowy.

Dla kogo jest Audi w leasingu?

leasing rs3Jednym z najpopularniejszych modeli samochodów Audi jest RS3, który nadaje się do spokojnej jazdy po mieście, ale również pozwala poczuć sportowe emocje na długich dystansach. Dzięki nowoczesnemu silnikowi można jeździć bardzo spokojnie nie używać pełnej mocy, co przekłada się na ekonomiczne zużycie paliwa. Jest to samochód, który możemy kupić prosto z salonu za gotówkę, na kredyt lub też w ramach usługi leasingowej. Co ciekawe, możliwe jest skorzystanie z leasingu Nie tylko przez przedsiębiorców, ale również przez osoby indywidualne. Oczywiście leasing RS3 będzie się różnić w zależności od rodzaju leasingobiorcy, ale zawsze podstawowe warunki będą identyczne. Osoby pragnące nabyć Audi RS3 w ramach leasingu, mogą skorzystać z leasingu operacyjnego lub też finansowego. Główna różnica między nimi polega na zakończeniu umowy i tym co może się stać ze środkiem trwałym. W przypadku samochodu, może on być przepisany na leasingobiorcę lub też będzie konieczność wykupienia go za określoną kwotę. Jest też takie rozwiązanie, w którym leasingobiorca oddaje pojazd do firmy leasingowej i wymienia go na nowy model, co oznacza konieczność podpisanie nowej umowy. 

Statystyki pokazują, że nawet co piąty przedsiębiorca korzysta z usług leasingowych, ponieważ to rozwiązanie, które niesie ze sobą sporo korzyści. Zakup samochodu Audi oznacza spory wydatek, zwłaszcza jeżeli decydujemy się nowy model prosto z salonu, dlatego leasing jest dobrą alternatywą.