Poligrafia

Kaseton podświetlany najlepszą formą reklamy!

Reklama jest doskonałym sposobem na to, aby poinformować świat o naszej działalności, jednak żadna reklama dobrze nie zadziała, jeśli nasz lokal nie prezentuje się odpowiednio i na poziomie. Czasami wystarczy trochę pomysłu i kreatywności…

Piękny lokal za sprawą kasetonów podświetlanych z Krakowa

kasetony podświetlane krakówKiedy byłam nastolatką, mój tata czasami zabierał mnie na przejażdżki na swoim motorze. Kiedyś podczas jednej z nich odwiedziliśmy klimatyczny bar w którym zjedliśmy najpyszniejsze zapiekanki na świecie, jednak to nie one urzekły mnie najbardziej, lecz właśnie wystrój baru stylizowany na starą, podziemną knajpkę. Kiedy dorosłam zapragnęłam mieć swoją własną knajpę utrzymaną właśnie w podobnym klimacie. Mojemu tacie bardzo spodobał się ten pomysł i stwierdził, że płynie we mnie jego krew, dlatego pomoże mi w rozkręceniu biznesu. Udało nam się znaleźć w Krakowie piwniczny lokalik idealny dla naszego małego biznesu. Niegdyś mieściła się tam kawiarnia, a jej wnętrze było dokładnie takie, jakie pragnęłam mieć w swoim barze. Jedyne czego brakowało to dekoracji odpowiednich do takiego miejsca. Wpadliśmy na pomysł z tatą, że doskonałym rozwiązaniem mogą być kasetony podświetlane Kraków ma kilka dobrych sklepów w których możemy zamówić kasetony własnego projektu, nie tylko te reklamowe. Zdecydowaliśmy się na zakup jednego z nich z nazwą naszego lokalu, która brzmiała „PiwneOko”, oraz kilka mniejszych informujących o osobnej nazwie każdej sali w naszym barze, jak np. „sala dla wstrzemięźliwych” czy „miejsce vip dla piwnych weteranów”. Kiedy otrzymaliśmy nasze kasetony i zamontowaliśmy je w nowym barze, efekt był piorunujący. Nasz bar przypominał swoim wyglądem prawdziwe, amerykańskie knajpy! Kasetony odegrały rewelacyjną rolę dopełniającą i nadającą wspaniałego klimatu naszemu lokalowi. Największy kaseton z nazwą naszego baru został umieszczony na drzwiach wejściowych. Na tle innych szyldów wyróżniał się niesamowicie i dzięki niemu nasz bar był widoczny z naprawdę dużej odległości!

Kasetony zrobiły prawdziwą furorę, ponieważ nie tylko zwabiły do nas klientów, ale również wprowadziły ich w zachwyt, goście docenili naszą kreatywność i pomysłowość chwaląc pomysł z kasetonami wewnątrz baru. My zaś dzięki temu, że nasz lokal tak świetnie zaczął prosperować już od pierwszych chwil, raz w miesiącu serwujemy darmowe piwa dla każdej osoby posiadającej… piwny kolor oczu! 

About Jarosław Motylski