Usługi

Grawerowane laserem gadżety reklamowe

Końcówka starego roku to dla wielu przedsiębiorców sezon podsumowań. Dla mnie również, przecież nie jestem wyjątkiem. Bardzo się cieszę, że tak wielu kontrahentów decyduje się na to, aby mi zaufać i ze mną współpracować. To ogromna radość dla mnie i mojego przedsiębiorstwa. Aby podziękować moim kontrahentom za owocną współpracę postanowiłem podarować im gadżety z logo mojej firmy.

Grawerowanie laserem to świetny sposób personalizacji 

grawerowanie laserem łódźNa samym początku zastanawiałem się nad tym, aby wykonać notatniki z nadrukowanym logiem firmy. Jednak po rozmowie z moim działem marketingu doszliśmy do wniosku iż nie jest to najlepszy pomysł. Przede wszystkim dlatego, że takie naklejki czy wydruk mogą bardzo szybko zejść  bądź po prostu zostać usunięte. A mi bardzo zależało na tym, aby taki kalendarz był nośnikiem reklamy. Stwierdziliśmy, że w przypadku naszej firmy zdecydowanie lepszą opcją będzie grawerowanie laserem łódź i to nie zwykłych notatników ale kalendarzy. Notatnik nie jest traktowany w żaden sposób poważnie. Przeważnie leży on gdzieś na dnie biurka i niewiele osób do nich zerka. Co innego kalendarze. Umawia się w nich spotkania czy różnego rodzaju ważne rzeczy. Nawet jeśli sam szef kontrahent nie będzie chciał skorzystać z kalendarza może dać go do recepcji. Tam też przewijają się ludzie, więc wykonane laserem logo będzie dobrze widoczne. Razem z marketingiem ustaliłem także, że takie kalendarze otrzyma każdy pracownik. To bardzo fajny, ciekawy firmowy gadżet.

Okazało się, że wykonanie takich kalendarzy było strzałem w dziesiątkę. Każda firma, która ze mną współpracuje otrzymała po pięć egzemplarzy za co była bardzo wdzięczna. Mogli je rozdzielić w dowolny sposób, nie mnie to oceniać jak to zrobili. Grunt, że pomysł się przyjął.