Sprzęt

Gdzie można kupić części zamienne do maszyn ?

 

Razem z tatą prowadzimy gospodarstwo rolne. W naszym  gospodarstwie prowadzona jest produkcja roślinna, w tym uprawy rolnicze, sadownicze i szkółkarskie i od pięciu lat również produkcja zwierzęca – chów bydła. Nasze gospodarstwo jest nowoczesne, zmechanizowane. Posiadamy wiele maszyn rolniczych, dwa ciągniki, które niezbędne są do prac w gospodarstwie.

Hurtownia z częściami zamiennymi do naszych maszyn

trwałe części zamienne do maszyn claasMamy dużo maszyn rolniczych do upraw polowych, zbioru plonów. Wszystkie te maszyny wymagają na co dzień przeglądu, wymiany części, małych bieżących napraw i konserwacji. Dlatego korzystamy z usług firmy, która ma w ofercie trwałe części zamienne do maszyn Claas. Części Claas są pełnowartościowymi, produkowanymi seryjnie elementami dokładnie pasującymi do maszyn Claas. Większość naszym maszyn jest tej firmy.  Firma  ta oferuje dostosowane specjalnie do naszych maszyn program części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. To dla nas idealne, bo mamy pasujące do naszych maszyn, z pewnego źródła, wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że są oryginalne, dobre jakościowe. Wykonane są na miarę, produkowanymi seryjnie elementami dokładnie pasującymi do maszyn Claas. Jesteśmy z tatą bardzo zadowoleni z usług i oferty firmy. Firma jest niedaleko, więc w razie potrzeby możemy szybko podjechać po potrzebną część. Firma posiada również elektroniczny katalog on-line, co jest bardzo wygodne, praktyczne.  Korzystamy z usług tylko tej firmy, bo jest niezawodna.

Klienci chwalą sobie to, że produkowane i oferowane części są również zamienne do starszych maszyn. Są wykonane z materiałów wysokiej jakości,dokładnie według specyfikacji Class i sprawdzonej jakości. Każda pojedyncza część jest precyzyjnie dostosowana do całego systemu.


 

About Jarosław Motylski