Fotografia

Fotograf zrobił pomysłowe zdjęcia

Moja babcia ma dzisiaj osiemdziesiąte urodziny. Z tej okazji szykujemy dla niej rodzinna imprezę w lokalu. Moja babcia zawsze była bardzo energiczną osobą i taka jest do dzisiaj. W ogóle nie widać po niej tych lat, które już ma na swoim koncie. Dobrze się trzyma i jest sprawna.

Zatrudniłam fotografa

pomysłowa fotografia rodzinna na ŚląskuBabcia nie wie nic o imprezie ale jestem pewna, że spodoba jej sie niespodzianka. Babcia lubi takie imprezki i często na nich sporo tańczy ze swoimi wnukami i dziećmi. Poza impreza rodzinną zdecydowałam się zatrudnić fotografa, który to wszystko uwieczni. Zdjęcia będą najlepszą pamiątką dla nas wszystkich. Pomysłowa fotografia rodzinna na Śląsku na pewno spodoba się nie tylko gościom ale także babci. Fotograf ma ze sobą zabrać sporo gadżetów, które będziemy mogli wykorzystać w trakcie robienia zdjęć. Będzie miał przy sobie peruki, kolorowe kapelusze, okulary a także inne akcesoria. Jestem pewna, ze każdy będzie sobie robił zdjęcia i będzie przy tym świetna zabawa. Pomysłowa fotografia rodzinna na Śląsku nie kosztowała mnie dużo. Fotografa, którego zatrudniłam polecił mi znajomy, który korzystał z jego usług na swoim weselu. Widziałam zdjęcia z jego ślubu i byłam nimi oczarowana. Uważam, że wywołane zdjęcia mają w sobie magię i warto korzystać z takich usług na rodzinnych imprezach. Tak jak myślałam babcia bardzo się wzruszyła jak zobaczyła wszystkich gości a także fotografa. Impreza trwała dosyć długo. Babcia była do samego końca.

Wczoraj odebrała zdjęcia od fotografa. Od razu pojechałam z  nimi do babci żeby je sobie zobaczyła. Fotograf powkładał zdjęcia w piękny i solidny album. Jeśli będzie trzeba wykonać odbitki to mamy mu dać znać. Ja na pewno zamówię sobie sporo zdjęć na pamiątkę takiej świetnej rodzinnej imprezy. Była fajna i warto ją zapamiętać.