Moda

Dopasowany strój kąpielowy do figury

Wraz z rodziną postanowiliśmy wyjechać wcześniej na urlop. Z racji tego, że planowałam poopalać się na plaży, musiałam kupić nowy kostium kąpielowy. Przecież każdy powód jest dobry do zakupów, prawda? Mimo to postanowiłam odwiedzić sklep internetowy, w którym często kupuję inne ubrania.

Jaki strój kąpielowy wybrałam na urlop?

dwuczęściowy kostium kąpielowyW szafie miałam kilka stroi jednoczęściowych, ale zależało mi, żeby dostać dwuczęściowy kostium kąpielowy. Przecież planowałam się równomiernie opalić, dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem był właśnie taki strój kąpielowy. Musiałam przejrzeć każdy możliwy dostępny kostium kąpielowy, żeby wybrać najładniejszy. Istnieje kilka rodzai stroi kąpielowych, dlatego warto zastanowić się przed zakupem. Zależało mi na tym, aby stanik nie miał ramiączek. Nie musiałam się obawiać, że mój biust jest za duży i nie utrzyma go. W przypadku kiedy macie niewielki biust, ale macie wcięcie w talii, to zdecydowanie powinniście tak, jak ja wybrać dwuczęściowy kostium kąpielowy w jednym kolorze bądź w takim samym wzorze. Wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie, ponieważ przez swoją nieuwagę możemy albo dodać swoje centymetry bądź ukryjemy to, co powinnyśmy pokazać. Moja starsza siostra z kolei ma znacznie większy biust ode mnie oraz dość szerokie uda. W związku z tym wybrała stanik z fiszbinami oraz ciemne majtki, które mają na celu optyczne zmniejszenie ud. Czasami w sklepach internetowych jak i stacjonarnych osobno jest sprzedawana góra i dół. Osobiście myślę, że mimo wszystko bezpieczniej wybierać taki samo kolor.

Na rynku odzieżowym kostiumy kąpielowe są bardzo popularne. Zarówno jednoczęściowe jak i dwu. Moim zdaniem naprawdę warto dowiedzieć się, jaki krój kostiumu kąpielowego pasuje do naszej figury. W końcu wszystkie pragniemy w nim czuć się komfortowo oraz kobieco, prawda? Ceny stroi kąpielowych są bardzo różnorodne, dlatego warto się najpierw zorientować w tym temacie.