Sport i rekreacja

Czym charakteryzuje się Kross Lea?

 

Rowery od firmy Kross to jakość, która idzie w parze z ceną. Produkuje ona rowery zarówno dla osób, które są amatorami rekreacyjnych wycieczek, jak i dla w pełni zaawansowanych cyklistów. Tutaj każdy znajdzie coś na swój gust oraz oczywiście kieszeń.

Rower Lea 7.0 dla wymagających

kross lea 7.0Każdy rower wyjeżdżający ze stajni Krossa to majstersztyk pod względem designu. Ich nowoczesne konstrukcje przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym i wymagającym rowerzystom. Nie inaczej jest w przypadku jednośladu Kross Lea 7.0. Jest on przeznaczony dla kobiet, które lubią czuć wiatr we włosach, a w żyłach przypływ adrenaliny. Niezwykle lekka, aluminiowa rama została zaprojektowana, by zsiadanie i wsiadanie na rower nie stanowiły żadnego problemu. Lea jest przeznaczona zarówno do szybkich przejażdżek po mieście, jak i dłuższych eskapad poza miastem. Ten model roweru Kross daje możliwość zmiany aż dwudziestu siedmiu przełożeń, o co dba tylna przerzutka. Lea jest wyposażona w niezawodne i stylowe hamulce tarczowe, dzięki którym możemy czuć się bezpiecznie na każdym rodzaju nawierzchni. W tym modelu zainstalowano również bardzo mały korbowód, dzięki czemu ryzyko wkręcenia się sznurowadeł i odzieży zostało zminimalizowane do zera. Siodełko jest ergonomiczne i perfekcyjnie dopasowane do budowy ciała kobiet. Jazda na tym rowerze jest komfortowa w każdym terenie, bo zastosowany w Lea, najnowszej generacji amortyzator, dba o tłumienie drgań w sposób nieosiągalny dla innych modeli starszego typu.

Lea 7.0 to rower, który jest przeznaczony zarówno dla amatorek, jak i średniozaawansowanych, lecz wymagających cyklistek. Koszt roweru to nieco ponad dwa tysiące złotych, co przy rowerach tej klasy, czyni tą cenę, nieosiągalną dla zagranicznej konkurencji.