Reklama

Czy tylko blogerki modowe mogą zarabiać na blogu?

pozycjonowanie

Blogi i popularność – jak ważne jest pozycjonowanie

pozycjonowanieBlogerki modowe to temat rzeka. Każdy zna przynajmniej jedną i zapewne każdego nie fana zastanawia ich fenomen. Coraz częściej blogerki modowe nazywane są celebrytkami, pustymi lalami, które tylko robią sobie zdjęcia w ciuchach, malują się i od czasu do czasu coś ugotują lub też posprzątają i Oczywiście powiadomią nas o tym na blogu, żeby zyskać popularność.

Na pewno wiele osób wyśmiewa taki sposób życia, ale nie można zaprzeczyć, że wiele młodych ludzi jest wręcz zafascynowanych światem blogerek. Młode, ładne dziewczyn, do tego fajnie ubrane imponują i to nie jednej osobie. Dodatkowo mamy tutaj kwestię zarobków, które nie są wcale małe. Co jakiś czas do Internetu wyciekają informacje o tym, ile kosztuje wpis na blogu, wyświetlanie reklamy przez tydzień, zdjęcie z artykułem, czy konkurs. Nie można zapominać, że blogerki zarabiają również w innych sposób. Po prostu dostają liczne podarunki od firm. Ze względu na ich popularność, wiele sklepów modowych zatrudnia modelki do różnych sesji zdjęciowych. Wydawałoby się, że jest to zupełnie oczywiste, a jednak zawiść wśród Polaków jest niezwykle widoczna i nie można zaprzeczyć, że każdy chciałby się znaleźć na miejscu takiej modeli. Pojawia się też pytanie, czy prowadzenie innego bloga może być tak opłacalne. Na pewno ważna jest tematyka, pozycjonowanie, popularności i wiele innych elementów. Jeśli jednak wyrobimy dobra markę i włożymy w bloga sporo pracy, zaczniemy mieć większą liczbę czytelników, może okazać się, że w rzeczywistości blog jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy i to na pewno nie najmniejszych. Wciąż jednak musimy pamiętać, że trzeba przebić się przez gąszcz innych blogów, które mogą być równie popularne. Nie można też zapominać o tym, że z czasem zainteresowanie blogami może zmaleć, a więc nie jest to sposób na pracę.

Może stanowić dodatek, ale trzeba myśleć na przód. Oczywiście to, ile zarabiają blogerki modowe może być zachęcające, ale musimy przede wszystkim pamiętać o tym, że jest to specyficzna tematyka, a więc i zarobki są dość atrakcyjne, w innych przypadkach może wyglądać to zupełnie inaczej.

About Jarosław Motylski