Uroda / Zdrowie

Czerwone paznokcie na jesień

 

Kobiety bardzo lubią malować swoje paznokcie u rąk oraz stóp na kolor czerwony. Co prawda zazwyczaj ten kolor malowany jest w okresie jesieni oraz zimy. Jest to tak klasyczny kolor, seksowny i mocny, że malujemy nim paznokcie przez cały rok. Wraz ze złotymi dodatkami paznokcie czerwone wyglądają bardzo elegancko.

Mocne paznokcie w czerwieni

lakier do paznokci kolor czerwonyZarówno kolor różowy, czerwony czy nawet czarny to najczęściej wybierane kolory paznokci. Są to klasyczne kolory, które nigdy się nie znudzą. Polecany lakier do paznokci kolor czerwony kosztuje około 25zł. W znanej drogerii można kupić lakier popularnej firmy nawet za cenę 10 do 15 zł. Oczywiście jeśli będzie to lakier hybrydowy jego cena będzie znacznie droższa. Te oscylują w granicach 30, nawet do 50 zł. Jest jedna różnica między takimi lakierami, ponieważ lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej. Paznokcie przed pomalowaniem muszą być odpowiednio przygotowane, a oto należy dbać praktycznie zawsze, a nie tylko przed malowaniem paznokci. Zarówno paznokcie u rąk i u stóp w kolorze czerwonym pięknie wyglądają w sandałkach w okresie lata, a także zimą. Dlatego ten kolor jest tak bardzo ceniony przez kobiety, które lubią klasykę oraz elegancję. Paznokcie mogą dodawać pewności siebie oraz odwagi kobiecie, która pomalowała je właśnie w kolorze czerwonym.

U manikiurzystki lub pedicurzystki cena za wykonaną usługę zależy od jej rodzaju. Oczywiście kobiety mogą samodzielnie malować swoje paznokcie, lecz nie każda to potrafi. Najważniejsze by skórki nie były pomalowane dlatego precyzja w przypadku malowania paznokci jest bardzo ważna. Paznokcie mogą być krótkie, takie również wyglądają bardzo ładnie. Czerwone paznokcie często są tworzone w okolicach świąt Bożego Narodzenia.