Budownictwo i produkcja

Co daje folia na okna?

 

Kupiłam sobie wymarzone mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w Poznaniu. Mieszkanie jest nad sama Wartą, mam przepiękny widok na rzekę. Teraz muszę je urządzić. Meble do salonu, sypialni, kuchni i pokoi gościnnych i łazienki mam już wybrane. Teraz jestem w trakcie malowania ścian, sufitów, zakładania płytek, podłóg.

Okno w łazience i zakup ozdobnej folii

ozdobna folia na szybyMam jedynie problem z oknem w łazience, które jest duże. Nie chcę mięć w łazience żadnych rolet, żaluzji czy zasłon. Okno jednak musi być zabezpieczone żeby się czuć swobodnie w łazience. Koleżanka powiedziała mi,że najlepsza będzie ozdobna folia na szyby. Pojechałam do sklepu, który miał w ofercie takie folie. Zaskoczył mnie ogromny wybór kolorów, wzorów, dekoracyjnych deseni. Folia na okna w zależności od rodzaju ogranicza nasłonecznienie i przenikanie promieni UV, przyciemnia szyby, stanowi alternatywę dla zasłon albo zapewnia ochronę przed wścibskimi spojrzeniami. Do swojej  łazienki wybrałam folię z delikatnym motywem kwiatów, który idealnie pasował do wyposażenia i całego wystroju łazienki. Dla mnie istotne było to, że folie nie wymagają użycia kleju, przez co można je stosować wielokrotnie. Po odklejeniu nie pozostawiają śladów. Folie montuje się za pomocą wody. Sposób ich montażu jest niezwykle prosty. Bez problemu okleiłam folią okno w łazience. Efekt był niezwykły, łazienka zyskała na przytulności. Poza tym była teraz bardzo oryginalna i nowoczesna.

Uważam, że folie statyczne doskonale nadają się do dekorowania okien i gładkich powierzchni. Mogą zastępować firanki i żaluzje nie zabierając jednocześnie miejsca. Dzięki foliom na okna możemy zyskać ciekawą aranżację wnętrza. Na rynku jest ogromny wybór foli w najróżniejszych wzorach, deseniach, kolorach, cenach.