Zakupy

Bezpieczny laptop w praktycznym plecaku

Studia różnią się od liceum, nie tylko stopniem zaawansowania jeśli chodzi o naukę, ale także niejako wolnym wyborem w kwestii tego, jak i gdzie chcemy zapisywać swoje notatki. Laptop w tym przypadku potrafi być czymś niezastąpionym.

Doskonałe praktyczne plecaki na laptopy

samsonite praktyczny plecak na laptopaKiedy przeprowadzałam się do Gdańska, aby zacząć swój pierwszy rok akademicki, od razu wiedziałam, że swoje notatki będę zapisywać na laptopie. Wiadomo przecież, że na uczelniach nie dyktuje się już tego, co uczeń ma zapisać w swoim zeszycie, lecz on sam decyduje co zapisać, a co nie, zaś nauczyciele mówią na tyle szybko, iż nie sposób wszystkiego spamiętać w tak, aby dłoń nadążała z pisaniem. Dlatego właśnie coraz częściej rolę notatników przejmują laptopy na których przeważnie piszemy o wiele szybciej niż w przypadku pisania ręcznego. Wiedziałam jednak, że codzienne podróże z laptopem mogą być dla mnie niekomfortowe, dlatego też postanowiłam zaopatrzyć się w specjalny plecak. W jednym ze sklepów ze sprzętem komputerowym znalazłam samsonite praktyczny plecak na laptopa. Był on na tyle duży, że zarówno spokojnie pomieściłby książki, jak i komputer. W dodatku plecak już na pierwszy rzut oka wyglądał bardzo porządnie, ale także i modnie. W zasadzie z wierzchu niczym nie różnił się od tradycyjnego plecaka! Uznałam to za dość spory atut, ponieważ jestem osobą, która woli raczej luźny styl ubioru i zwyczajnie elegancki pokrowiec na laptopa nie pasowałby do mojego codziennego ubioru. Kolejną zaletą tych plecaków, którą odkryłam już w trakcie użytkowania, to fakt, iż noszenie laptopa wcale nie jest uciążliwe i w zasadzie nie odczuwamy tego, że mamy w plecaku jeszcze sprzęt. Plecak rewelacyjnie rozkłada ciężar w taki sposób, aby nie męczyć naszych pleców!

Jestem niesamowicie zadowolona ze swojego zakupu i serdecznie polecam kupno takiego plecaka każdemu studentowi, który wybiera się na studia wraz z laptopem. Nie musimy dzięki temu rozwiązaniu, nosić ze sobą dodatkowych pokrowców z laptopem, ponieważ zarówno sam komputer, jak i książki z pewnością zmieszczą się w takim plecaku.